Galeria

Kontakt

na masaże umawiamy się
telefonicznie

Danusia 502 78 29 76
Jurek 502 25 66 69

manawa@manawa.pl
jerzy@manawa.pl

Najbliższe kursy

  1. KINO MANA III z Susan Pa’iniu Floyd (0418)

    11.04.2018 - 15.04.2018
  2. PeLoHa (0418)

    20.04.2018 - 22.04.2018
  3. Lomi Lomi Nui – KINO MANA (0518)

    08.05.2018 - 12.05.2018

Księga gości

Witamy naszych Gości i zapraszamy do wpisywania się do księgi.

 
 
 
 
 

 
 
 
* pola obowiązkowe
Adres e-mail nie będzie opublikowany.
For security reasons we save the ip address 54.227.48.147.
We reserve our right to edit, delete, or not publish entries.
Magdalena Warszawa, 13 lutego 2018, 09:04

Danusiu i Jurku - dzięki Wam moje życie będzie jeszcze piękniejsze, pełniejsze, przepełnione pozytywnymi myślami!!! Jesteście Aniołami. Pobyt z Wami to było najcudowniejsze doświadczenie jakie miałam w moim życiu! Terapia śmiechem, miłością dotykiem i czułością. Wsłuchani na każdym kroku i gotowi nieść pomoc! Niewiarygodne!!! Nie ma słów jakimi mogłabym podziękować - Mahalo!

Danusia Krynica Zdrój, 29 listopada 2017, 19:50

Pani Danusia Panie Jurku. Za 2 miesiące minie rok od otrzymania certyfikatu masażu PeLoHa. Tak naprawdę poszłam za waszymi radami, i dziś nadszedł ten dzień w ktorym czułam ze moje ruchy i ciało jest gotowe na to by robić to (zawodowo) Mam nadzieje ze będę mogła jak najdłużej pomagać ludziom którzy do mnie się zwracają z prośbą masażu. A wam dziękuję za przekazana mi wiedzę. DZIĘKUJĘ! !!

Damian Rzeszów, 25 lipca 2017, 00:12

Decyzja o uczestnictwie w kursie byłą jedną z najlepszych w życiu, a czas spędzony w Nieznanicach w gronie fantastycznych osób i niespotykanych nauczycieli okazał się jednym z najlepszych przeżyć w życiu które to pozostaną ze mną do końca. Jak szkolenia pokazują w cale nie trzeba pracować w branży aby wynieść z kursu wiedzę o masażu, niesamowitą pozytywną energię i trochę inny pogląd na wszystko dookoła. Masaż praktykuję z ogromnym zadowoleniem klientów, lecz do mnie najbardziej trafiały wspólne rozmowy w kółeczku. Każdy na różnym etapie życia bez wątpienia wyniesie coś dla siebie. Bardzo Dziękuję Danusiu i Jurku, że miałem możliwość was poznać, i z wami przebywać. Jesteście dla mnie ostatnią ostoją człowieczeństwa. Trwajcie w tym co robicie, trafiajcie do jak najwięcej osób.

Anna Zalewska Wrocław, 17 lipca 2017, 12:21

Bardzo fajna i przede wszystkim czytelna strona, z której można wynieść naprawdę sporo :) Jak dla mnie super!

Natalia Barcelona, 27 czerwca 2017, 19:09

Skończyłam kurs kilka miesiecy temu a myślami wciąż wracam do Nieznanic. Dziękuję Wam Kochani za wspaniały czas wypełniony energią Lomi Lomi Nui. Dziekuję za ciepło, otwartość, spokój. Danusiu, Jurku jesteście cudownymi nauczycielami. Mahalo!

Kamila Warszawa, 19 czerwca 2017, 13:38

Danusiu i Jurku dziękuje za piękne 10 dni, za wiedzę która przekazujecie w cudowny sposób, za rady i wskazówki jak wykonać prawidłowo masaż. Za zasady jak żyć zgodnie ze sobą i natura. Za pasje i miłość którą pomogliście mi odkryć. aloha

Regina Warszawa, 19 marca 2017, 16:36

Cudowni Nauczyciele Danusia i Jurek. Dobro, profesjonalizm, ciepło i uśmiech. Wspaniała i harmonijna Aura uczestników i nauczycieli. Dziękuję. Aloha

ANIA Warszawa, 16 stycznia 2017, 11:28

Danusiu,Jurku, chciałabym Wam podziękować za cudowne pięć dni. Za wspaniały masaż, możliwość poznania fantastycznych ludzi i odkrycie magicznego miejsca. Spotkanie z Wami zmienił mój sposób patrzenia na świat i ludzi. Dziękuję

Basia Warszawa, 9 listopada 2016, 10:26

Danusiu, Serdecznie Ci dziękuję za drogę, jaką przeszyłyśmy, wszelkie wskazówki i czułe prowadzenie. Za to, że świat nabrał kolorów, życie sensu, a praca sama się pojawiła, bo Świat jest taki, jaki myślimy, że jest, energia podąża za uwagą i cała Moc jest we mnie. Pozdrawiam Ciebie i Jurka ogromnie i dziękuję za wszystkie masaże.

Ania Witkowice, 23 września 2016, 17:15

Aloha Danusiu i Jerzy chciałam Wam serdecznie podziękować za to że mogłam poraz kolejny wziąć udział w kursie lomi lomi nui dla mnie osobiście to nie są tylko warsztaty lecz miejsce gdzie można odnalesc siebie, miejsce gdzie można się wyciszyć, poznać swoje,, drugie ja'' miejsce gdzie można spotkać cudownych ludzi oraz miejsce gdzie można znaleźć nauczycieli nie tylko masażu ale również życia!!! Polecam każdemu!! A naprawdę warto poznać ten cudowny masaż i poczuć ta energię która płynie od Danusiu i Jerzego!! Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :)

Małgosia Bystrzyca Kłodzka, 12 września 2016, 23:17

Cudowny kurs, wspaniali nauczyciele i bardzo bardzo miła i ciepła atmosfera. Danusia i Jerzy to niesamowicie ciepli i cierpliwi ludzie. Bardzo polecam ;-)

Bożena Duszniki, 22 sierpnia 2016, 20:59

Danusia to jedyna nauczycielka w moim życiu , która w czasie nauki ciągle powtarzała- nie starajcie się tak bardzo:)) a masaż Lomi Lomi Nui to taki masaż podczas , którego doświadczyłam , że ciało co prawda jest ograniczone ale dusza jest nieograniczona i sięga wszystkiego i wszędzie ............i można tego doświadczyć po pierwszych 5 dniach nauki - w ostatnim dniu otrzymuje się i daje cały masaż Lomi Lomi Nui

Aleksandra Warszawa, 15 kwietnia 2016, 17:46

Aloha Cóż ja mogę powiedzieć... tego nie da się opowiedzieć słowami to trzeba przeżyć ... Jadąc z Danusią i Jurkiem na kurs masażu LOMI LOMI NUI widziałam na poboczach wiele banerów reklamowych "Zatankuj Moc" i cudownie mi to pasuje do całego spotkania i obcowania z tą parą Aniołów. w skrócie to odzyskałam spokój, naładowałam akumulatory i otworzyłam oczy na wiele rzeczy i spraw... teraz moje oczy już nie płaczą ale są pełne radości... To niesamowite przeżycie przebywać z Danusią i Jurkiem i Dziękuję Wam Kochani za wszystko...

Agnieszka i Krzysztof Wałcz, 5 października 2015, 16:00

Danusiu i Jurku. Spotkaliśmy się z Wami już kilka razy i za każdym razem czujemy jakimi cudownymi nauczycielami jesteście. Pełnymi radości i chęci dzielenia się tym co macie w sobie najcudowniejszego :otwartości, spokoju, mądrości ,harmonii ze sobą i światem :) Jesteście istotami,którzy kochają życie i ludzi...jesteście w tym prawdziwi! Na szkoleniu z masażu PeLoHa dostaliśmy to czego brakowało nam ,a może po prostu dopiero teraz byliśmy na to gotowi-czyli uważności, bycia w swoich dłoniach, prowadzenia pięknej czystej energii :) Wasze spotkania to jak bujanie,kołysanie duszy...jest nam wspaniale z tym uczuciem i mimo,iż minęło już kilka tygodni nadal to czujemy :) Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia! Jesteście dla nas naj,naj,naj ... a osobom,które jeszcze zastanawiają się nad nauczycielem Lomi Lomi Nui lub PeLoha...hmmm...nie ma się nad czym zastanawiać! Polecamy z czystego radosnego serca!

Przemek Warszawa, 19 sierpnia 2015, 21:01

Aloha! Na kurs zapisałem się zachęcony opiniami wcześniejszych uczestników z księgi gości, zaufałem swojej intuicji i bardzo się z tego cieszę. Danusiu i Jurku, wkładacie masę serca i energii, żeby Wasz kurs był czymś więcej niż tylko kursem masażu. I dla mnie był czymś więcej. Jesteście wspaniałymi nauczycielami, przebywając z Wami miałem poczucie, że jestem wśród prawdziwych i kochających ludzi. Z wyjazdu wróciłem silniejszy i spokojniejszy z poczuciem, że przywiozłem ze sobą coś cennego. Mahalo!

Krzysiek Rzeszów, 19 sierpnia 2015, 16:53

Aloha!!! Dziękuję Danusiu i Jurku za wspaniale spędzony czas, jak poznałem wielu wspaniałych ludzi, naprawdę się wyróżniacie! :D Dziękuję za to czego mnie nauczyliście ale przede wszystkim dziękuję że pokazaliście mi nowy sposób spojrzenia na człowieka. Dzięki temu masażowi nauczyłem się ogromnego szacunku do ludzi, to jest naprawdę coś cennego. Mahalo!

Bożena Duszniki, 18 sierpnia 2015, 15:53

Kurs Lomi-lomi -nui. Wspaniali nauczyciele. To kurs na który jedziesz i nie musisz nic umieć- nauczą Cię. Poprosisz żeby pokazali Ci 20 raz ten sam ruch a Oni bez frustracji pokażą Ci go. Automasaż super narzędzie i jakie proste teraz całkiem inaczej się czuję.Obydwoje wyglądają o 20 lat młodziej niż mają czyli to działa

Tomasz Bosak Galway, 15 kwietnia 2015, 00:29

Aloha Kochani :) Danuś moja Danuś urocza, kochana z Tobą mógłbym tańczyć do białego rana :) Jureczku mój drogi polepiłbyś ze mną pierogi :)? Kochani Wasz uśmiech, radość i miłość towarzyszą mi Zawsze kiedy o Was pomyślę :) Wasza wiedza, doświadczenie, mądrość, otwartość, ciepło i miłość są: drogowskazem, nadzieją, nagrodą, darem :* Ilekroć wspomnę jak z kaskiem rowerowym na głowie pędziłem autostopem aby zdąrzyć na samolot do Was pojawia się: uśmiech, radość i wdzięczność za to co z Wami było Mi dane i pisane :) Ile to już lat...a Ja nadal Kocham Was tak jakby nie było jutra...Kocham Was jak Irlandię :) Wasz Tomasz ci los...;) Namaste Mahalo, Mahalo.

ania 17 marca 2015, 00:18

To nie tylko kurs – to spotkanie.   To nie tylko nauka masażu – to poznawanie. To nie tylko certyfikat na koniec – to poczucie, że jest się krok dalej. Być Waszym gościem to zaszczyt. A mieć Wasz uśmiech dla siebie - cudowny komplement. Dziękuję

Danusia Kozłowska Ełk, 25 lutego 2015, 21:45

Dzień dobry kochani. Obudziłam się z sercem pełnym wdzięczności. Dziękuję, że przypomnieliście mi czym w istocie jest masaż Alana. Dziękuję, że zrobiliście to delikatnie rozpuszczając moje przekonania. Jak zwykle... Dziękuję za ten cudny staż i za waszą pełną miłości gościnność. Aloha :)

2006-2018 - Manawa.pl - Danuta i Jerzy Adamczykowie
Realizacja: Kamil Kozłowski