Galeria

Kontakt

na masaże umawiamy się
telefonicznie

Danusia 502 78 29 76
Jurek 502 25 66 69

manawa@manawa.pl
jerzy@manawa.pl

Najbliższe kursy

  1. KINO MANA III z Susan Pa’iniu Floyd (1119)

    06.11.2019 - 10.11.2019
  2. PeLoHa w Warszawie (1219)

    06.12.2019 - 08.12.2019

Księga gości

Witamy naszych Gości i zapraszamy do wpisywania się do księgi.

 
 
 
 
 

 
 
 
* pola obowiązkowe
Adres e-mail nie będzie opublikowany.
For security reasons we save the ip address 3.231.228.109.
We reserve our right to edit, delete, or not publish entries.
Agata Wierzyce, 24 września 2019, 13:46

Długo zastanawiałam się jak opisać słowami proces w jaki wkroczyłam dzięki Danusi i Jerzemu i właściwie dalej mam wrażenie, że język zbytnio ogranicza moje odczucia. Świat w jaki mnie zabrali, to przede wszystkim Miłość przez bardzo duże "M". Nieograniczona forma akceptacji samego siebie i świata w jakim żyjemy, dzięki czemu nauczyłam się obdarzać tym masowane istoty. Mówię o istotach, bo zauroczył mnie holizm masażu Lomi Lomi, który traktuje człowieka jako spójną całość boskiego ciała, ducha, emocji, przeszłości i przyszłości, tego co jest teraz i jaką ma relację z wszechświatem. Przy tej całej magii, którą niewątpliwie rozsiewają prowadzący, dysponują nieskazitelną techniką, która jest niezbędnym elementem umiejętności masażysty. Jestem niezwykle szczęśliwa, że Danusia z Jerzym otworzyli mi oczy na moją własną moc, a bym może nawet przeznaczenie? Polecam każdemu! To wyjątkowa przygoda, która zmienia całe życie. Dziękuję Wam z całego serca!

Sylwia Częstochowa, 18 września 2019, 14:06

Dziękuję, dziękuję, dziękuje. Czuje ogromną wdzięczność za trzy dni spędzone u Was na nauce masażu PeLoHa. Przepiękna część Warszawy, cudowna atmosfera waszego domu, piękni Wy. Pierwszy kurs, po którym czuję kompletność wiedzy, czucia i doświadczenia. Nakarmiliście moje ciało, umysł i duszę. Z wdzięcznością - Sylwia.

Michał Anioł Wrocław, 14 maja 2019, 20:09

Drugi raz u Jurka i Danusi to czas spędzony na pogłęnianiu praktyki uważności, wszelkie założenia odnośnie tego jak będzie wyglądał drugi kurs legły podczas pierwszych minut spotkania ...mniejsza grupa ale serducha tak wielkie , że podczas ostatniego dnia rozsadziło miłością sufit pałacu ;) wspaniały czas ze wspaniałymi ludźmi . Spotkanie z tak pięknymi ludźmi porusza do granic niewyobrażalności...coś pięknego ...Mahalo :)

Agnieszka Zgierz, 17 kwietnia 2019, 08:38

Aloha! Dziękuję za cudowny czas spędzony na warsztatach. Jesteście niesamowici! wspaniale się z Wami czułam. Dziękuję za uważność i wszystkie cenne rady. Tworzycie cudowny duet! jesteście pięknym przykładem wszystkiego tego czego uczycie :) Mahalo!

Poziomka Pszczyna, 13 marca 2019, 10:22

Aloha Kochani Nauczyciele ! Dziękuję po raz kolejny z serca za serce, za tajniki wiedzy i filozofii hawajskiej, za techniki tej pięknej sztuki dotyku , a przede wszystkim za Bycie z nami uczniami :-) MAHALO !

Anioł Wrocław, 11 marca 2019, 23:02

Aloha, dziękuje z całego serca za Warsztaty , przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania, magiczny czas i atmosfera jaką stworzyliśmy zapiera aż dech w piersiach :)

Ela Kraków, 11 marca 2019, 16:23

Aloha Jerzy i Danusiu, dziękuję wam za zorganizowanie warsztatów i podzielenie się ze mną swoim doświadczeniem i miłością do Lomi Lomi Nui. Pałac w Nieznanicach, Huna i moce ;), które każdy przywiózł ze sobą sprawiły, że 5 dni na długo zostaną ze mną. Mahalo i do zobaczenia.

irena ludwigshafen, 11 marca 2019, 14:16

Aloha Danusiu i Jurku Warsztaty z wami to cudowny czas. Dziękowałam, ściskałam... wdzięczność czuję... można was wychwalać i cuda wypisywać. Wy to wszystko wiecie, bo sprawiacie ze serca się otwierają, że delikatność dotyku płynie jak żywioły. Zapraszacie do swego wnętrza wszystkie istoty. Ja masaż Lomi Lomi Nui traktować będę jak coś wyjątkowego, świętego i bardzo czystego w całym tego słowa znaczeniu. Potwierdzacie - proste staje się piękne i nie potrzeba myśleć i czekać by się zadziało, by poczuć, jeżeli chcemy poczuć. Pościłam upór, posłuchałam was i się zadziało. Poczułam w sobie taniec wszystkich żywiołów jednocześnie w jednym tańcu. Mahalo Irenka

Kasia Myszkow, 11 marca 2019, 13:10

Kolejne warsztaty u Danusi i Jurka.... po raz kolejny poczułam się jak w domu, spotkałam osoby bliskie sercu, jak rodzina. Ohana. Cudowna atmosfera, piękny przekaz i niesamowita praktyka Lomi Lomi Nui. Dziękuje

ewa staszow, 30 listopada 2018, 14:41

aloha Danusiu i Jurku . kolejne podziekowania za Wasze propozycje na bogatsze zycie ktore przyjelam i realizuje z radoscia. Bez automasazu na rozpoczecie dnia juz sobie nie wyobrazam funkcjonowania .Mialas racje Danusiu ze on uzaleznia.Sledze terminy warsztatow i rozciagam sie razem z Wami od 7.00 do 8.00 .Wasza szkola jest dla mnie najwazniejsza szkola zycia i mysle ze dla wiekszosci Lomisi rowniez .Bieg boso w kolo domu o takiej porze roku tez jest pieknym doswiadczeniem gdy rozpoznajesz ze Matka Natura ci sprzyja ,to utwierdza mnie w przekonaniu ze ja poprzez Was sprzyjam innym. Cudownie . Mahalo Kochani i do zobaczenia

Poziomka Męcina, 12 września 2018, 22:18

Aloha ! Kurs pod Waszą opieką Danusiu i Jurku był jak otwarcie bramy czarodziejskiego ogrodu, z dbałością o szczegóły odkrywaniem świata dotyku pełnego ciepła, akceptacji i miłości. Gdyby wszyscy nauczyciele byli takimi mistrzami jak Wy to nasz świat wyglądałby inaczej. Dziękuję za piękne , profesjonalne prowadzenie i pokazanie że nie ma rzeczy niemożliwych bo przecież „ nie ma żadnych ograniczeń” i ”cała moc jest w nas”. Z serca Wam dziękuję . Mahalo :-)

Monika Bydgoszcz, 20 czerwca 2018, 21:53

Danusiu i Jurku, jestem wdzięczna, że na mojej drodze mogłam poznać tak wspaniałych nauczycieli, którzy stworzyli cudowną przestrzeń do rozwoju. Po warsztatach LOMI LOMI NUI weszłam na nową ścieżkę życia, pootwierały mi się nowe horyzonty, a rzeczywistość staje się taka jak o niej myślę. Z serca przesyłam Wam Miłość i przytulam się:)

Ewa Staszów, 19 czerwca 2018, 12:53

Witam po raz drugi i jeszcze mocniej Was przytulam. Moje drugie spotkanie z Wami utwierdziło mnie w przekonaniu,że to nie ostatnie choc mogłoby byc. Wznosze sie nie oglądając sie za siebie i choc dużo jeszcze przede mną to spodziewam sie tylko najlepszego.Kocham Was i do zobaczenia.Mahalo

Ewa Staszów, 16 maja 2018, 11:17

Aloha Danusia i Jurek Dziekuje Wam z całego serca za te krótkie ale tak owocne 5 dni,które odmieniły moje życie.Ta piekna filozofia Huny i Wasze ciepło są teraz również we mnie i wszystkim co mnie otacza.Już tesknie za kolejnym spotkaniem z Wami. Mahalo

Sylwia Wrocław, 12 maja 2018, 20:15

Był to zaledwie krótki, ale jakże owocny moment mojego życia. Odmienił nie tylko moje spojrzenie na świat, ale też na samą siebie. Wróciłam stamtąd z większym sercem wypełnionym miłością. Czas spędzony z charyzmatyczną, najukachańszą Danusią oraz potrafiącym porywać tłumy opowieściami i dowcipem Jerzym, był magiczny jak balsam dla mojej duszy. Gorąco zachęcam wszystkich, którzy chcą dzielić się tym co mają, ale też tych, którzy potrzebują wziąć. Wiem na pewno, że każdy wróci stamtąd odmieniony tak jak ja i zabierze ze sobą COŚ dla siebie najcenniejszego :) Do zobaczenia! MAHALO!

Danusia Krynica Zdrój, 29 listopada 2017, 19:50

Pani Danusia Panie Jurku. Za 2 miesiące minie rok od otrzymania certyfikatu masażu PeLoHa. Tak naprawdę poszłam za waszymi radami, i dziś nadszedł ten dzień w ktorym czułam ze moje ruchy i ciało jest gotowe na to by robić to (zawodowo) Mam nadzieje ze będę mogła jak najdłużej pomagać ludziom którzy do mnie się zwracają z prośbą masażu. A wam dziękuję za przekazana mi wiedzę. DZIĘKUJĘ! !!

Damian Rzeszów, 25 lipca 2017, 00:12

Decyzja o uczestnictwie w kursie byłą jedną z najlepszych w życiu, a czas spędzony w Nieznanicach w gronie fantastycznych osób i niespotykanych nauczycieli okazał się jednym z najlepszych przeżyć w życiu które to pozostaną ze mną do końca. Jak szkolenia pokazują w cale nie trzeba pracować w branży aby wynieść z kursu wiedzę o masażu, niesamowitą pozytywną energię i trochę inny pogląd na wszystko dookoła. Masaż praktykuję z ogromnym zadowoleniem klientów, lecz do mnie najbardziej trafiały wspólne rozmowy w kółeczku. Każdy na różnym etapie życia bez wątpienia wyniesie coś dla siebie. Bardzo Dziękuję Danusiu i Jurku, że miałem możliwość was poznać, i z wami przebywać. Jesteście dla mnie ostatnią ostoją człowieczeństwa. Trwajcie w tym co robicie, trafiajcie do jak najwięcej osób.

Natalia Barcelona, 27 czerwca 2017, 19:09

Skończyłam kurs kilka miesiecy temu a myślami wciąż wracam do Nieznanic. Dziękuję Wam Kochani za wspaniały czas wypełniony energią Lomi Lomi Nui. Dziekuję za ciepło, otwartość, spokój. Danusiu, Jurku jesteście cudownymi nauczycielami. Mahalo!

Kamila Warszawa, 19 czerwca 2017, 13:38

Danusiu i Jurku dziękuje za piękne 10 dni, za wiedzę która przekazujecie w cudowny sposób, za rady i wskazówki jak wykonać prawidłowo masaż. Za zasady jak żyć zgodnie ze sobą i natura. Za pasje i miłość którą pomogliście mi odkryć. aloha

Regina Warszawa, 19 marca 2017, 16:36

Cudowni Nauczyciele Danusia i Jurek. Dobro, profesjonalizm, ciepło i uśmiech. Wspaniała i harmonijna Aura uczestników i nauczycieli. Dziękuję. Aloha

2006-2019 - Manawa.pl - Danuta i Jerzy Adamczykowie
Realizacja: Kamil Kozłowski