Galeria

Kontakt

na masaże umawiamy się
telefonicznie

Danusia 502 78 29 76
Jurek 502 25 66 69

manawa@manawa.pl
jerzy@manawa.pl

Najbliższe kursy

  1. Lomi Lomi Nui – KINO MANA (0319)

    06.03.2019 - 10.03.2019
  2. KINO MANA III z Susan Pa’iniu Floyd (0419)

    10.04.2019 - 14.04.2019
  3. Lomi Lomi Nui – KINO MANA (0519)

    07.05.2019 - 11.05.2019

Księga gości

Witamy naszych Gości i zapraszamy do wpisywania się do księgi.

 
 
 
 
 

 
 
 
* pola obowiązkowe
Adres e-mail nie będzie opublikowany.
For security reasons we save the ip address 18.212.206.217.
We reserve our right to edit, delete, or not publish entries.
Przemek Warszawa, 19 sierpnia 2015, 21:01

Aloha! Na kurs zapisałem się zachęcony opiniami wcześniejszych uczestników z księgi gości, zaufałem swojej intuicji i bardzo się z tego cieszę. Danusiu i Jurku, wkładacie masę serca i energii, żeby Wasz kurs był czymś więcej niż tylko kursem masażu. I dla mnie był czymś więcej. Jesteście wspaniałymi nauczycielami, przebywając z Wami miałem poczucie, że jestem wśród prawdziwych i kochających ludzi. Z wyjazdu wróciłem silniejszy i spokojniejszy z poczuciem, że przywiozłem ze sobą coś cennego. Mahalo!

Krzysiek Rzeszów, 19 sierpnia 2015, 16:53

Aloha!!! Dziękuję Danusiu i Jurku za wspaniale spędzony czas, jak poznałem wielu wspaniałych ludzi, naprawdę się wyróżniacie! :D Dziękuję za to czego mnie nauczyliście ale przede wszystkim dziękuję że pokazaliście mi nowy sposób spojrzenia na człowieka. Dzięki temu masażowi nauczyłem się ogromnego szacunku do ludzi, to jest naprawdę coś cennego. Mahalo!

Bożena Duszniki, 18 sierpnia 2015, 15:53

Kurs Lomi-lomi -nui. Wspaniali nauczyciele. To kurs na który jedziesz i nie musisz nic umieć- nauczą Cię. Poprosisz żeby pokazali Ci 20 raz ten sam ruch a Oni bez frustracji pokażą Ci go. Automasaż super narzędzie i jakie proste teraz całkiem inaczej się czuję.Obydwoje wyglądają o 20 lat młodziej niż mają czyli to działa

Tomasz Bosak Galway, 15 kwietnia 2015, 00:29

Aloha Kochani :) Danuś moja Danuś urocza, kochana z Tobą mógłbym tańczyć do białego rana :) Jureczku mój drogi polepiłbyś ze mną pierogi :)? Kochani Wasz uśmiech, radość i miłość towarzyszą mi Zawsze kiedy o Was pomyślę :) Wasza wiedza, doświadczenie, mądrość, otwartość, ciepło i miłość są: drogowskazem, nadzieją, nagrodą, darem :* Ilekroć wspomnę jak z kaskiem rowerowym na głowie pędziłem autostopem aby zdąrzyć na samolot do Was pojawia się: uśmiech, radość i wdzięczność za to co z Wami było Mi dane i pisane :) Ile to już lat...a Ja nadal Kocham Was tak jakby nie było jutra...Kocham Was jak Irlandię :) Wasz Tomasz ci los...;) Namaste Mahalo, Mahalo.

ania 17 marca 2015, 00:18

To nie tylko kurs – to spotkanie.   To nie tylko nauka masażu – to poznawanie. To nie tylko certyfikat na koniec – to poczucie, że jest się krok dalej. Być Waszym gościem to zaszczyt. A mieć Wasz uśmiech dla siebie - cudowny komplement. Dziękuję

Danusia Kozłowska Ełk, 25 lutego 2015, 21:45

Dzień dobry kochani. Obudziłam się z sercem pełnym wdzięczności. Dziękuję, że przypomnieliście mi czym w istocie jest masaż Alana. Dziękuję, że zrobiliście to delikatnie rozpuszczając moje przekonania. Jak zwykle... Dziękuję za ten cudny staż i za waszą pełną miłości gościnność. Aloha :)

Magda M. 15 września 2014, 18:28

Warsztaty Lomi Lomi Nui to podróż w nieskończoność... Wspaniali ludzie... Wspaniała praca z ciałem... Wspaniała praca z umysłem... Najwspanialsi nauczyciele... MAHALO !!!

Leszek Kozłowski 12 sierpnia 2014, 20:12

Życie potrafi zaskakiwać. Wiedziałem gdzie jadę i co będę tam robił, a mimo to wszystko było inne od tego co znam; dziwne, ciekawe, zaskakujące. Danusia z Jurkiem są świetnymi nauczycielami. Znam ich od wielu lat. To również dzięki nim i masażom lomi lomi nui, mój świat zmienił sie na lepszy, ciekawsze. Lipowy Dom okazał się miejscem zupełnie magicznym, a ludzie, którzy mnie tam otaczali niezwykle mili i piękni. Nie było lekko, ale było warto to przeżyć. Dziekuję.

Andrzej 17 czerwca 2014, 07:30

Witajcie, nie wiem co mnie bardziej zachwycilo? Wasza madrosc,wasze dobro, goscinnosc czy to w jaki sposob przekazaliscie ducha PeLoHa oraz wiedze o tym wspanialym sposobie spotkania ze soba samym i drugim czlowiekiem. Wiem ze za wszystko jestem wam wdzieczny. Andrzej

Krzyś i Agnieszka =) 30 kwietnia 2014, 17:17

Aloha Kochani. Piszę aby podziękować wam za wspólny czas spędzony w Nieznanicach. Te pełne miłości chwili zostanę w naszych sercach na bardzo długo. Gdyby nie wy nie mogli byśmy dzielić się tą radości i wspólnym przeżywaniem kursu z Susan. Każdy z nas rozpoczyna swoją drogę w różnych chwilach swojego życia nasza zaczęła się całkiem nie dawno bo ponad rok temu i od tamtego czasu życie zdążyło zmienić się o 360 stopni. To co niesie ze sobą masaż Lomi Lomi Nui to nie tylko pięknych duchowy przekaz ale to też współodczuwanie w grupie, w której każdy charakteryzuje się dużym sercem. Nasza rodzina wciąż się powiększa a my razem z nią, dobrze że są tacy ludzie jak wy którzy dzięki swojemu cudownemu wnętrzu tak szybko i wspaniale łączą ze sobą coraz to większy krąg ludzi. Ten ostatni czas był wyjątkowy, poranne powitania słońca chwilę spędzone przy auto masażu i nauka poprzez doświadczanie i dawanie masażu Lomi Lomi Nui. Ale najcenniejsze jest przypominanie sobie wewnętrznej radości i miłości do siebie i drugiego człowieka. Masażu można się nauczyć, ale w miłości trzeba po porostu żyć. Zaskoczeniem było dla mnie i Agnieszki że pomimo kolejnego szkolenia można przeżywać te cudowne chwile na nowo i uczyć się tak jak gdyby to było nasze pierwsze spotkanie. Nasza droga z pewnością nie kończy się już teraz ale zaczęła się jakiś czas temu i cały czas dąży ku lepszemu. Mahalo za wszystkie mądre i samowite słowa oraz za to że po prostu jesteście. Pozdrawiamy w duchu Aloha :Krzyś i Agusia =)

Michał (Warszawa) 19 marca 2014, 15:37

ALOHA !!!!!! Danusiu :) Jurku :) Poprzednie wpisy mówią wiele o miłości, o otwartym sercu, o podróży w głąb Siebie ...  O radości, o szczęściu i o otaczającym Was spokoju ...  Dla mnie jesteście Aniołami ... Aniołami uczącymi anielskiego Lomi Lomi Nui ... Dziękuję za możliwość poznania Was i spędzenia w Waszym towarzystwie kilku dni w Nieznanicach... Mahalo Michał Ślepowroński

Jarek z Cieszyna 5 marca 2014, 20:31

Dziękuję Wam za Wasz spokój i ciepło, którego doznawałem w każdej chwili podczas nauki masażu Lomi Lomi Nui w Nieznanicach. Tak dobrze być uczonym przez Nauczycieli, którzy nie stawiają ocen i nieustannie nagradzają swoim pięknym uśmiechem. Wspaniale poznawać takich pięknych ludzi, jak Wy, Danusiu i Jurku.

Grazyna 31 października 2013, 22:46

Kochani Danusiu i Jerzy. Dziękuję Wam za cudowny czas spędzony z Wam i w pięknych Nieznanicach. To był wyjątkowy dla mnie tydzień. Pelen nowych ,glebokich doswiadczen ,wspanialych spotkan i intensywnej nauki cudownej sztuki masazu. Jestescie cudownymi ludzmi i wspanialymi pelnymi troski,akceptacji i milosci Nauczycielami. Czuje sie szczesliwa i zaszczycona ,ze dane mi bylo Was poznac. Do zobaczenia niebawem. Z miloscia Grazyna

ukasz 28 października 2013, 19:08

Najserdeczniejsze pozdrowienia i podziękowania za wspaniały kurs, prowadzenie i gościnę pełną bezinteresownej miłości. Dziękuję sobie, że nie zwątpiłem i posłuchałem pierwszego impulsu wewnętrznego głosu. Jeśli ktoś się zastanawia a trafił na ten wpis, to już zna odpowiedz :) aloha! Łukasz

Paweł B 27 października 2013, 22:37

Kochani, bardzo, bardzo dziękuję za wspaniałe warsztaty masażu Peloha. Było to doznanie bezwarunkowej Miłości, otwarcie serca i niesamowite doładowanie energią. I mnóstwo cennych rad. Jeszcze raz dziękuję Wam, Danusiu, Jurku, Alanie, Mary, Kasiu i Łukaszu. PeLoHa :-)

Krzysztof i Agnieszka =) Wałcz 12 września 2013, 22:28

Witamy serdecznie po cudownym już 2 z kolei kursie Lomi Lomi Nui. Każde spotkanie z Wami to cudowna przygoda podczas której każdy z nas uczy się bezwarunkowej miłości i akceptacji siebie oraz innych. Cieszymy się że i tym razem udało się nam wzbogacić o nowe doświadczenia ale przede wszystkim zrozumieć wiele rzeczy i spojrzeć na nie w nowy sposób. Przesyłamy mnóstwo ciepła i miłości którą otrzymaliśmy również od Was. Jesteście wyjątkowi w tym co robicie. Aloha =)

Kasia 12 września 2013, 11:05

Dzięki Wam uświadomiłam sobie, że masaż to sztuka, ma ogromną moc i siłę

Marek 26 lipca 2013, 01:46

Danusiu, Jerzy, to był cudowny czas spędzony dzięki Wam i z Wami, jeden z najpiękniejszych, jakie pamiętam. Otrzymana i dana energia przepełniają mi serce – znamienne, że wśród osób, z którymi podzieliłem się do tej pory wrażeniami, wydają się to rozumieć i czuć tylko te, które same doświadczyły dobrodziejstwa takiego spotkania. Mahalo!

Ewa 25 lipca 2013, 16:20

Kochani Danusiu i Jerzy! Bardzo serdecznie Wam dziękuję za wspólnie spędzonych kilka dni. Absolutnie fantastyczne przeżycie. Dziękuję za podzielenie się wiedzą i umiejętnosciami. Brak mi słów aby wyrazić to, co czuję. Mocno Was ściskam i do zobaczenia wkrótce...

Berenika i Edyta ze Szczecina 23 lipca 2013, 20:42

Jesteśmy po dwóch spotkaniach z Danusią i Jerzym. Cudowni ludzie od których można nauczyć się nie tylko tajników masażu Lomi Lomi Nui, ale także innego spojrzenia na życie. Dziękujemy Wam Kochani za wspólnie spędzony czas, intensywnie wypełniony nauką i praktyką od rana do wieczora - to była dla nas czysta przyjemność i wielka radość, udało nam się spełnić marzenie o nauce tego masażu. Jesteśmy przekonane, że trafiłyśmy na najlepszych dla nas nauczycieli :) Nigdy nie zapomnimy spotkań z Wami. Przesyłamy dużo miłości. Mahalo!

2006-2019 - Manawa.pl - Danuta i Jerzy Adamczykowie
Realizacja: Kamil Kozłowski