Księga gości

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Możliwe, że Twój wpis zostanie zatwierdzony po uprzedniej weryfikacji.
Zastrzegamy sobie prawo do edycji, usunięcia lub nie opublikowania wpisu.
150 wpisów.
Waldemar Waldemar z Warszawa napisał/a 23 czerwca 2020 o 06:09
Na kursie PeLoHa prowadzonym przez Danusię i Jurka doświadczamy jak można podzielić się pełną uważnością i szacunkiem z drugą osobą, jak z pietyzmem doceniać piękno w sobie i innych, i jak w ten sposób wyłania się spokój i harmonia, a po jakieś chwili doświadczamy czym jest miłość przenikająca nas wszystkich niczym światło.
admin admin napisał/a 21 listopada 2019 o 20:27
Witamy serdecznie naszych Gości i zapraszamy do wpisywania się do Księgi.
Agata Agata z Wierzyce napisał/a 24 września 2019 o 13:46
Długo zastanawiałam się jak opisać słowami proces w jaki wkroczyłam dzięki Danusi i Jerzemu i właściwie dalej mam wrażenie, że język zbytnio ogranicza moje odczucia. Świat w jaki mnie zabrali, to przede wszystkim Miłość przez bardzo duże M. Nieograniczona forma akceptacji samego siebie i świata w jakim żyjemy, dzięki czemu nauczyłam się obdarzać tym masowane istoty. Mówię o istotach, bo zauroczył mnie holizm masażu Lomi Lomi, który traktuje człowieka jako spójną całość boskiego ciała, ducha, emocji, przeszłości i przyszłości, tego co jest teraz i jaką ma relację z wszechświatem. Przy tej całej magii, którą niewątpliwie rozsiewają prowadzący, dysponują nieskazitelną techniką, która jest niezbędnym elementem umiejętności masażysty. Jestem niezwykle szczęśliwa, że Danusia z Jerzym otworzyli mi oczy na moją własną moc, a bym może nawet przeznaczenie? Polecam każdemu! To wyjątkowa przygoda, która zmienia całe życie. Dziękuję Wam z całego serca!
Sylwia Sylwia z Częstochowa napisał/a 18 września 2019 o 14:06
Dziękuję, dziękuję, dziękuje. Czuje ogromną wdzięczność za trzy dni spędzone u Was na nauce masażu PeLoHa. Przepiękna część Warszawy, cudowna atmosfera waszego domu, piękni Wy. Pierwszy kurs, po którym czuję kompletność wiedzy, czucia i doświadczenia. Nakarmiliście moje ciało, umysł i duszę. Z wdzięcznością – Sylwia.
Michał Anioł Michał Anioł z Wrocław napisał/a 14 maja 2019 o 20:09
Drugi raz u Jurka i Danusi to czas spędzony na pogłęnianiu praktyki uważności, wszelkie założenia odnośnie tego jak będzie wyglądał drugi kurs legły podczas pierwszych minut spotkania ...mniejsza grupa ale serducha tak wielkie , że podczas ostatniego dnia rozsadziło miłością sufit pałacu 😉 wspaniały czas ze wspaniałymi ludźmi . Spotkanie z tak pięknymi ludźmi porusza do granic niewyobrażalności...coś pięknego ...Mahalo 🙂
Agnieszka Agnieszka z Zgierz napisał/a 17 kwietnia 2019 o 08:38
Aloha! Dziękuję za cudowny czas spędzony na warsztatach. Jesteście niesamowici! wspaniale się z Wami czułam. Dziękuję za uważność i wszystkie cenne rady. Tworzycie cudowny duet! jesteście pięknym przykładem wszystkiego tego czego uczycie 🙂 Mahalo!
Poziomka Poziomka z Pszczyna napisał/a 13 marca 2019 o 10:22
Aloha Kochani Nauczyciele ! Dziękuję po raz kolejny z serca za serce, za tajniki wiedzy i filozofii hawajskiej, za techniki tej pięknej sztuki dotyku , a przede wszystkim za Bycie z nami uczniami 🙂 MAHALO !
Anioł Anioł z Wrocław napisał/a 11 marca 2019 o 23:02
Aloha, dziękuje z całego serca za Warsztaty , przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania, magiczny czas i atmosfera jaką stworzyliśmy zapiera aż dech w piersiach 🙂
Ela Ela z Kraków napisał/a 11 marca 2019 o 16:23
Aloha Jerzy i Danusiu, dziękuję wam za zorganizowanie warsztatów i podzielenie się ze mną swoim doświadczeniem i miłością do Lomi Lomi Nui. Pałac w Nieznanicach, Huna i moce ;), które każdy przywiózł ze sobą sprawiły, że 5 dni na długo zostaną ze mną. Mahalo i do zobaczenia.
irena irena z ludwigshafen napisał/a 11 marca 2019 o 14:16
Aloha Danusiu i Jurku. Warsztaty z wami to cudowny czas. Dziękowałam, ściskałam... wdzięczność czuję... można was wychwalać i cuda wypisywać. Wy to wszystko wiecie, bo sprawiacie ze serca się otwierają, że delikatność dotyku płynie jak żywioły. Zapraszacie do swego wnętrza wszystkie istoty. Ja masaż Lomi Lomi Nui traktować będę jak coś wyjątkowego, świętego i bardzo czystego w całym tego słowa znaczeniu. Potwierdzacie - proste staje się piękne i nie potrzeba myśleć i czekać by się zadziało, by poczuć, jeżeli chcemy poczuć. Pościłam upór, posłuchałam was i się zadziało. Poczułam w sobie taniec wszystkich żywiołów jednocześnie w jednym tańcu. Mahalo Irenka.