Księga gości

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Możliwe, że Twój wpis zostanie zatwierdzony po uprzedniej weryfikacji.
Zastrzegamy sobie prawo do edycji, usunięcia lub nie opublikowania wpisu.
150 wpisów.
Bożena Bożena z Duszniki napisał/a 22 sierpnia 2016 o 20:59
Danusia to jedyna nauczycielka w moim życiu , która w czasie nauki ciągle powtarzała- nie starajcie się tak bardzo:)) a masaż Lomi Lomi Nui to taki masaż podczas , którego doświadczyłam , że ciało co prawda jest ograniczone ale dusza jest nieograniczona i sięga wszystkiego i wszędzie ............i można tego doświadczyć po pierwszych 5 dniach nauki - w ostatnim dniu otrzymuje się i daje cały masaż Lomi Lomi Nui
Malwina Malwina napisał/a 5 sierpnia 2016 o 09:52
bardzo miłe spotkanie, kurs, atmosfera 🙂 serdecznie wszystkim polecam
pacholek pacholek napisał/a 20 lipca 2016 o 12:47
Chciałbym się dowiedzieć ile trwa taki jeden kurs? Bardzo przyciągająca i fajna strona! Pozdrawiam!
klarabell klarabell napisał/a 20 lipca 2016 o 12:45
Super usługi...Godne polecenia!
robert robert napisał/a 20 lipca 2016 o 12:43
Brałem udział w kursie i jestem zachwycony..Dużo się nauczyłem!
roksa woj roksa woj napisał/a 15 lipca 2016 o 10:09
Świetna i bardzo pomocna strona 🙂
Aleksandra Aleksandra z Warszawa napisał/a 15 kwietnia 2016 o 17:46
Aloha Cóż ja mogę powiedzieć... tego nie da się opowiedzieć słowami to trzeba przeżyć ... Jadąc z Danusią i Jurkiem na kurs masażu LOMI LOMI NUI widziałam na poboczach wiele banerów reklamowych \Zatankuj Moc\ i cudownie mi to pasuje do całego spotkania i obcowania z tą parą Aniołów. w skrócie to odzyskałam spokój, naładowałam akumulatory i otworzyłam oczy na wiele rzeczy i spraw... teraz moje oczy już nie płaczą ale są pełne radości... To niesamowite przeżycie przebywać z Danusią i Jurkiem i Dziękuję Wam Kochani za wszystko…
Agnieszka i Krzysztof Agnieszka i Krzysztof z Wałcz napisał/a 5 października 2015 o 16:00
Danusiu i Jurku. Spotkaliśmy się z Wami już kilka razy i za każdym razem czujemy jakimi cudownymi nauczycielami jesteście. Pełnymi radości i chęci dzielenia się tym co macie w sobie najcudowniejszego :otwartości, spokoju, mądrości ,harmonii ze sobą i światem 🙂 Jesteście istotami,którzy kochają życie i ludzi...jesteście w tym prawdziwi! Na szkoleniu z masażu PeLoHa dostaliśmy to czego brakowało nam ,a może po prostu dopiero teraz byliśmy na to gotowi-czyli uważności, bycia w swoich dłoniach, prowadzenia pięknej czystej energii 🙂 Wasze spotkania to jak bujanie,kołysanie duszy...jest nam wspaniale z tym uczuciem i mimo,iż minęło już kilka tygodni nadal to czujemy 🙂 Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia! Jesteście dla nas naj,naj,naj ... a osobom,które jeszcze zastanawiają się nad nauczycielem Lomi Lomi Nui lub PeLoha...hmmm...nie ma się nad czym zastanawiać! Polecamy z czystego radosnego serca!
Przemek Przemek z Warszawa napisał/a 19 sierpnia 2015 o 21:01
Aloha! Na kurs zapisałem się zachęcony opiniami wcześniejszych uczestników z księgi gości, zaufałem swojej intuicji i bardzo się z tego cieszę. Danusiu i Jurku, wkładacie masę serca i energii, żeby Wasz kurs był czymś więcej niż tylko kursem masażu. I dla mnie był czymś więcej. Jesteście wspaniałymi nauczycielami, przebywając z Wami miałem poczucie, że jestem wśród prawdziwych i kochających ludzi. Z wyjazdu wróciłem silniejszy i spokojniejszy z poczuciem, że przywiozłem ze sobą coś cennego. Mahalo!
Krzysiek Krzysiek z Rzeszów napisał/a 19 sierpnia 2015 o 16:53
Aloha!!! Dziękuję Danusiu i Jurku za wspaniale spędzony czas, jak poznałem wielu wspaniałych ludzi, naprawdę się wyróżniacie! 😀 Dziękuję za to czego mnie nauczyliście ale przede wszystkim dziękuję że pokazaliście mi nowy sposób spojrzenia na człowieka. Dzięki temu masażowi nauczyłem się ogromnego szacunku do ludzi, to jest naprawdę coś cennego. Mahalo!