o kursach

w naszej szkole prowadzimy dwa kursy

Kursy

kurs masażu
Lomi lomi nui

W masażu Lomi Lomi Nui preferowany jest autentyczny polinezyjski sposób nauczania, pełen miłości i akceptacji dla ucznia. Program warsztatu jest tak ułożony, żeby przygotować studentów fizycznie i emocjonalnie do wykonywania masażu w sposób bezpieczny dla siebie i osoby masowanej.

Stając przy stole sami musimy być w harmonii i pełnym skupieniu. Uczestnicy masują się nawzajem, na przemian doświadczając masażu i wykonując go. Tutaj nie krytykuje się ani nie wytyka błędów, a student uczy się właściwej techniki poprzez uważną obserwację i podążanie za nauczycielem.

Kursy

kurs masażu peloha

Masaż PeLoHa to delikatny, energetyczny masaż. Alan Earle z Australii przez 25 lat tworzył autorski masaż łącząc elementy praktykowanych przez siebie technik: masażu klasycznego, polinezyjskiego, techniki Bowena, refleksologii, polarity, kryształowej terapii, pracy z meridianami i punktami z akupresury, Reiki. Rezultatem jest masaż wykonywany w atmosferze bezwarunkowej miłości, przynoszący spokój, harmonię, który Mary, jego żona nazwała PeLoHa – Peace Love Harmony.

Masażu PeLoHa może się nauczyć każdy, kto jest gotowy dzielić się dotykiem z innymi ludźmi.

opinie naszych szczęśliwych klientów

Drugi raz u Jurka i Danusi to czas spędzony na pogłębianiu praktyki uważności. Wszelkie założenia odnośnie tego jak będzie wyglądał drugi kurs legły podczas pierwszych minut spotkania. Mniejsza grupa, ale serducha tak wielkie, że podczas ostatniego dnia rozsadziło miłością sufit pałacu. Wspaniały czas ze wspaniałymi ludźmi. Spotkanie z tak pięknymi ludźmi porusza do granic niewyobrażalności. Coś pięknego! Mahalo!
Michał Anioł
Kurs masażu Lomi Lomi Nui
Kurs pod Waszą opieką, Danusiu i Jurku, był jak otwarcie bramy czarodziejskiego ogrodu, z dbałością o szczegóły odkrywaniem świata dotyku pełnego ciepła, akceptacji i miłości. Gdyby wszyscy nauczyciele byli takimi mistrzami jak Wy, to nasz świat wyglądałby inaczej. Dziękuję za piękne, profesjonalne prowadzenie i pokazanie, że nie ma rzeczy niemożliwych, bo przecież „nie ma żadnych ograniczeń” i ”cała moc jest w nas”.
Poziomka
Kurs masażu Lomi Lomi Nui
Aloha, Danusiu i Jurku. Warsztaty z Wami to cudowny czas. Dziękowałam, ściskałam... Wdzięczność czuję. Można Was wychwalać i cuda wypisywać. Wy to wszystko wiecie, bo sprawiacie, że serca się otwierają, a delikatność dotyku płynie jak żywioły. Zapraszacie do swego wnętrza wszystkie istoty. Ja masaż Lomi Lomi Nui traktować będę jak coś wyjątkowego, świętego i bardzo czystego w całym tego słowa znaczeniu.
Irena
Kurs masażu Lomi Lomi Nui

Więcej refleksji i opinii w zakładce „Księga gości” oraz „Refleksje

Danuta i Jerzy Adamczykowie